Vánoční čtení

17. prosince 2012 v 20:31 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
zítra nás opět po roce čeká akce s názvem Vánoční čtení (v naší škole je to klasika, protože máme obor knihovnictví, který studuji já, ku příkladu a každý obor si tam najde něco), kde budou všechny naše třídy. Budeme zase číst vánoční literaturu, péci cukroví pro ostatní, zpívat koledy (a to nejen v češtině, zkrátka každý obor má svůj jazyk, letos bude i francouzština) a my osobně budeme dělat živý betlém a číst vánoční pohádky.
Jako jedna z mála (většina lidí na to nadává, že je to prý otrava) se na tu akci těším, chyběla mi. To víte, když je ve škole nějaké oživení, tak se na to každý rok těšíte, zvlášť když je to jedna z mála akcí, za kterou nic neplatíte, narozdíl od kin, přednášek apod. :)
Jsem ráda, že budeme zase číst a že si všechno skvěle užijeme, jako každý rok. Sice budeme po té akci uklízet, ale mně to nevadí, já to udělám ráda. Baví mě to, když je to pro dobrou věc... :) Všechno mě baví, když je to pro dobrou věc...

Když jsme u tech knih, už podruhé jsem dočetla knihu Fantom: Lamour Numquam Moritur od Zdeňky Chaney. Mně se ta kniha vážně moc líbí. :)
No, abych to tady nějak oživila: Jedna holčina se mnou udělala nezávislý, obyčejný teen rozhovor o blogu a já vám ho sem dávám. :)


O čem je tvůj blog?
Můj blog je o Fantomu Opery. Vím, že to není moc slavné a chtivé téma, ale pro mne je Fantom (Erik) vším... A o to přeci jde. :)

Jsi se svým blogem spokojená?
Se svým blogem samozřejmě spokojená jsem, protože kdybych nebyla, dělám něco proto, abych byla a zase by to skončilo tím, že jsem spokojená... :)

Jsi spokojená se svou návštěvností?
Není vysoká, ale lidé, co na můj blog chodí, jsou mými přáteli (nejlepší je stejně BarbaraJane) a já si jich vážím. :)

Máš nějaký grafický program? Jestli jo jaký a děláš v něm nějakou grafiku na blog?
Mám jen základní a veškerou grafiku tedy dělám v Photofilteru. :)

Jaký je tvůj nejoblíbenější blog?
Nejoblíbenější blog? Asi... http://me-and-schay.blog.cz/ Asi? Co to říkám? Určitě je můj nejoblíbenější! :) Vede ho šikovná holčina, co jezdí na koních.

Jaký máš názor na LadyVanilku?
LadyVanilka... Dřív jsem si říkala, že nechápu lidi, co jí nadávají. Pak jsem šla na její blog a nepřišla mi tak špatná... jenže jsem brzy narazila na videoodpovědi. Vypadá sice sympaticky, ale její chování je už něco jiného. Přijde mi, že si o sobě ta holka moc myslí, protože se sešla s hvězdama, protože má hodně kámošů a protože má velkou návštěvnost. Psala jsem jí pár otázek do videoodpovědi a následně mi došlo, že ona odpovídá jen na to, co se jí líbí. Všechny otázky jsou na stejné kopyto - kosmetika a tak - a ostatní ji nezajímá. Nebyla jsem sama, komu na nic neodpověděla, takže jsem se v komentářích dozvěděla, že víc lidí o ní nesmýšlí nejlépe. A hádej, co ona na to v další videoodpovědi - krávy jsme my, ne ona. A jestli ona je kráva, ví o tom a je na to hrdá.
Bože, tohle je k pláči!

Bereš blogování jako zábavu nebo povinost?
Blog je pro mne určitě zábavou, rozhodně ne povinností. :)

A ještě bonusová otázka:
Kdyby jsi našla 1miliardu na Antarktidě,mrzla by si a buď by si spálila všechny peníze,abys nezmrzla nebo by si zariskovala a zkusila se domů dostat jinak(samozřejmě i s tou miliardou),co by si udělala?
Ty vago! Miliarda? No, nevím, co bych s těmi penězi dělala jinýho, než že bych si pomocí jich zachránila život... Nevím, na jak dlouho, protože bych jistě chytla zápal plic a oheň by mi nepomohl, ale rozhodně bych ty peníze radši spálila pro své teplo, než abych si škudlila s tím, že se odtamtud prostě nedostanu a umrzla bych s miliardou peněz v ruce. :) Jasně, kdyby tam byla charita pro děti v nouzi, asi bych to dala na charitu - a kdyby tam byla charita, byla by tam i nemocnice a kdyby tam byla nemocnice, byla by tam teplá postel a jídlo a léky, takže bych nepotřebovala oheň na zahřátí a najedla bych se (sněhu, ledu ani peněz se nenajím) a vyléčili by mi ten zápal plic. :D
Odpověď na tvou otázku? Peníze bych spálila, abych nezmrzla. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 18. prosince 2012 v 19:24 | Reagovat

Fíjo, ta akce u vás ve škole vypadá báječně! Co se týče vánočních příběhů, mám moc ráda Malou prodavačku zápalek, i když je tak smutná...

2 ChristinaD ChristinaD | E-mail | Web | 18. prosince 2012 v 19:45 | Reagovat

[1]: Ach ano, ta patří k mým oblíbeným... hned po Sobeckém obrovi od Oscara Wilda... :)

3 BarbaraJane BarbaraJane | Web | 18. prosince 2012 v 20:24 | Reagovat

Wildovy pohádky jsou báječné - výjimečné, kouzelné, neotřelé, a jak je Wildovým zvykem, nezapomíná si dělat legraci ze špatných lidských vlastností a píchat do nich.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama