Cesta ven

9. března 2013 v 20:49 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
lidé by asi neměli být pořád zavřeni doma u počítačů (i když se musím bohužel přiznat, že tohle u mne existuje taky) a měli by častěji chodit ven. Svět je krásný! Každému doporučuji být venku, když to počasí alespoň trochu dovoluje...

Třebaže bylo dnes u nás v Plzni deštivo, vydala jsem se za kamarádkou do města. Deštivé hodiny dnešního dne jsme strávily v Crosscafe u čaje, ovocné šťávy a zákusků a potom jsme se vydaly ven, kde jsme se procházely, probíraly všechno možné (od povídek, protože obě píšeme, až po minulé životy, čakry a jiné věci, které jsou tak trochu nadpozemské). Mirka, tak se kamarádka jmenuje, je člověk, se kterým se dá povídat úplně o všem a člověk se s ní nikdy nenudí. Byla to naše druhá schůzka, téměř se neznáme, ale dle prvního dojmu bych řekla, že je to perfektní osůbka. Mám ji opravdu ráda.
Víte, jsou lidi, které si oblíbíte za několik hodin a máte pocit, že o sobě víte všechno. Úplně stejné to bylo s Marcelkou, se kterou jsem se seznámila na psychiatrické léčebně. Od prvního dne jsme si skvěle rozuměly a i když jsme tam spolu byly jen 14 dní (pak ji propustili domů), věděly jsme, že jsme byly ochotné dát jedna za druhou ruku do ohně, chránit ji před vším a udělat pro ni vše na světě.
Jsou prostě lidi, kterým stoprocentně věříte během momentu, které si zamilujete v okamžiku a víte, že pro něj uděláte všechno a můžete se na něj stoprocentně spolehnout.

A kde že jsme vlastně byly?
Jak jsem už zmiňovala, byly jsme v Crosscafe, kde si Mirka dala kávu a já pomerančový džus. Potom si dala druhou kávu a donutu, zatímco já si dala černý čaj s citronem a čokoládový dort.
Potom jsme se procházely Plzní, ale protože Mirka má zraněnou nohu, nemohly jsme moc dlouho pochodovat. Sedly jsme proto na autobus a svezly se do Starého Plzence. Po cestě jsme řešily sny, co se nám zdají, naše povídky a minulé životy. Když jsme se vraceli z Plzence, svezla jsem se s Mirkou až k Radobyčicím, kde bydlí a pak jsem jela domů. Co víc dodat? Byl to perfektní den... A moc se těším na další takový.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama