Po dlouhé době

8. března 2013 v 22:59 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
opravdu jste si mysleli, že jsem se na tenhle blog a na vás, věrné čtenáře, vykašlala? :) Spletli jste se! ;) Měla jsem sice delší pauzu, ale jsem zpět! :)
Určitě jste si všimli, že společně s mým návratem je zde i nový vzhled blogu, opět fantomovský. Samozřejmě, Dana Hůlku i nadále zbožňuji, ale tenhle blog je o Erikovi, takže proč by to tak nemělo vypadat? :)Nemusím znovu opakovat, že jsem se vrátila. Řeknu vám raději to, že rozjíždím novou povídku, která navazuje dějem na film Fantom Opery z roku 2004, ale vzhled postav je přebrán z knihy od Gastona Lerouxe. Přináším vám malou ukázku z prologu. Pokud máte zájem, abych publikovala kapitoly na blog, napište do komentářů.

Stál na břehu podzemního jezera a jeho temné oči, téměř neviditelné v ohavné netvorově tváři, se dívaly do pomněnkově modrých očí anděla a dávaly jí sbohem. On nechce nic jiného, než aby byla šťastná. A jestli to tak opravdu je, jestli to sám sobě pouze nenalhává, musí ji nyní nechat jít. Ona tu nemůže žít. Nemůže tu žít s ním. On si ji nezaslouží. Byli jako Kráska a Zvíře, ale v tomhle světě neexistují pohádky. A z netvora se po polibku nikdy krásný princ nestal. Zůstal netvorem i nadále - a musí se smířit s tím, že zůstane netvorem navždy. Snad by byl raději, kdyby mohl říci až do smrti, ale když i na tak nepříznivém místě přežil už třicet let bez vážnějších zdravotních potíží, kdy vůbec přijde smrt? Kdy přijde smrt pro Anděla Hudby?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama