Říjen 2013

Daniel Hůlka: "Nedívám se na sebe jako na legendu."

31. října 2013 v 22:07 | ChristinaD |  Rozhovory
Ahoj,
tak dnes večer jsem se dočkala opravdu velkého překvapení! :) Po dlouhé době (téměř po roce) mi přišly Danovy odpovědi na otázky, které jsem mu posílala. Prosila jsem kdysi jeho manažerku, zda by mu otázky nepředala, zda by bylo možné, aby na ně odpověděl a aby mi byly otázky poslány spolu s odpověďmi zpět.
Dan odpovídal stroze, ale mám odpovědi na všechny otázky (až na otázku ohledně muzikálu Kat Mydlář, která byla vyřazena z toho důvodu, že se v něm Dan už neobjeví, tak je úplně zbytečné, abychom se o tom muzikálu bavili...) A tady je ten rozhovor, v jehož existenci jsem už ani nedoufala... :)

Liebster Award

29. října 2013 v 23:41 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
tak mně dnes Katherine nominovala do Liebster Award. Popravdě jsem o tomhle TAGu ještě neslyšela (jako bych se o to zajímala, ale to je vedlejší), ale vypadá to zajímavě a tak jsem se rozhodla, že tedy neporuším "pravidla nominace" a splním svůj lehký úkol. :)
Děkuji, Katherine, že sis vzpomněla i na mě... :)

Battle of the year: Dream team

29. října 2013 v 20:09 | ChristinaD |  Co si myslím o...
Ahoj,
dnes jsem byla s kamarádkou v kině na novém filmu s Joshem Hollowayem, který se jmenuje Battle of the year: Dream team. Nebyla bych to já, abych vám o tom nenapsala.Video týdne 0.17

28. října 2013 v 1:00 | ChristinaD
Ahoj,
v tomto videu je asi nejkrásnější a nejsladší pár z celého seriálu Ztraceni. Je to o Charliem a o Claire.


Nejlepší vzpomínky!

26. října 2013 v 22:19 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
tak jsem dnes byla podruhé na Bídnících v Goja music hall, zdá se mi ale, že to bylo teď ještě lepší než poprvé, snad proto, že jsme se setkaly s několika herci z představení. :) Nejen, že jsem tedy dostala vytoužený autogram od Michala Skořepy (bohužel ten autogram nemám vyfocený), protože mně podepsal fotku a Lucce tričko, které si koupila (s motivem Cosette), ale dokonce jsem se s ním i vyfotila... a také s Josefem Štágrem, ale nutno říci, že ty fotky jsou bohužel ve špatné kvalitě (hlavně ta s Josefem), protože to vše fotila Lucky maminka mobilem své dcery, se kterým fotila prvně v životě... :)

Video týdne 0.16

21. října 2013 v 1:00 | ChristinaD
Ahoj,
v dnešním videu ze Ztracených koukneme na zoubek páru Sawyer & Juliet, které sice jako pár zatím v probíhající sérii v televizi neznáme, ale pár budou, což znamená, že je tohle video vlastně takový spoiler, ale snad vám to nebude vadit. :) Můj názor ale je, že s Kate to stejně Sawyerovi slušelo nejvíce.


LOST: Via Domus

16. října 2013 v 21:02 | ChristinaD |  Co si myslím o...
Ahoj,
mám pořád pocit, že jsem o tomhle už někdy psala, ale ať prohledávám složku, jakou chci, prostě tenhle článek nikde nevidím a navíc jsem tu hru dohrála až dnes, takže konečně můžu napsat recenzi se vším všudy. A abych řekla pravdu, čekala jsem víc.Zpět

15. října 2013 v 19:26 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
tak notebook je opravený, hodně tam zlobila nejnovější verze AVG, ale táta to naštěstí takhle brzy vyřešil, takže už mám zase noťas plně aktivní, což znamená, že samozřejmě budu plně aktivní i já, ovšem opět v rámci školních povinností (a také tu nebudu 23. a 24. října, kdy máme školní exkurzi, o které vám potom samosebou napíšu nějaký pěkný článek a když na to nezapomenu a budu fotit, dočkáte se i nějakých pěkných fotek z toho místa. :) Teď mi vypadlo, kam přesně jedeme, ale to je jedno, dozvíte se. :D Naše exkurze se jmenuje Po stopách starých písemností, nebo tak nějak. Budeme v muzeu starých tisků a tak, bude to prostě fajn, už se na to moc těším... a o dva dny později, 26. října a tedy v sobotu, to tu také nebudu, protože jedu s mojí nejlepší kamarádkou a s její maminkou do Prahy na Bídníky. Pro mě je to už podruhé, ale pro Lucii a její maminku to bude divadelní premiéra (film z roku 2012 už viděly a Lucka četla i knihu, takže je více méně znalec jako já).
Co vím s naprostou určitostí je, že Maria nám bude hrát Josef Vágner, Enjolrase ztvární Michal Skořepa (Jo, přesně to jsem si přála! :)) a jako Éponina se nám představí slavná Magda Malá, jinak nějak už nevím. Každopádně bych se na Bídníky těšila, i kdybych je měla vidět třeba po sté, ten muzikál je perfektní.
A tuto sobotu tu také nebudu, protože budeme slavit mé narozeniny, které mám 19. října. :)
No, to je jen tak trochu, abyste věděli, jak to tu v nejbližší budoucnosti bude s mojí aktivitou, rozhodně to neberte jako nějaké chlubení, vždyť dobře víte, že já taková prostě nejsem. :) To přeci ví všichni, co na můj blog chodí pravidelně a čtou mé články, nebo ne? :) Pokud máte jiný názor, tak mi ho napište, já nechci, aby to vypadalo, že se chlubím, to bych třeba pak mohla ztrácet příznivce a to by mě opravdu moc mrzelo.
Tak se zatím mějte, ještě vám sem hodím video "Tam ve hvězdách" od Josefa Štágra alias Javerta... :)

Vaše

When you light up my world (1. kapitola): Síť

14. října 2013 v 21:09 | ChristinaD |  When you light up my world
Ahoj,
v první kapitole se Shannon a Adam dostanou do nového domova a Boone najde k Shannon alespoň malou cestu. Ukáže jí její pokoj, který je ihned vedle toho jeho a tak trochu se spřátelí, jak už to s malými dětmi bývá. Boone čekal na to, až bude mít sestru, o kterou bude moci pečovat a Shannon nutně potřebovala odreagování od toho všeho, co se v jejím dětském životě právě stalo. To byl právě ten důvod, proč se spolu tak rychle začali bavit. Každý něco potřeboval a našel to v tom druhém. Myslíte si, že to vydrží i nadále, nebo jste spíše názoru, že se jejich počáteční dětský vztah rozpadne stejně rychle, jako vznikl? Napište mi své názory do komentářů. I ten váš názor mi při psaní dalších kapitol bude užitečný! :)

Video týdne 0.15

14. října 2013 v 1:00 | ChristinaD
Ahoj,
úspěšně mi začínají docházet nápady na videa z Bídníků, tak sem teď nějaký čas zas budu zveřejňovat videa na téma seriálu Ztraceni. Mimochodem, Prima COOL se úspěšně chystá na konec 1. série, řekla bych, že se plynule přejde do druhé. Dnes je už 21. díl, určitě se na něj podívám, i když Boone (Ian Somerhalder) je už mrtvý. Pokud se nemýlím, v dnešním díle by měl být jeho pohřeb...
Toto video se ale nebude týkat Boona, místo toho se bude týkat jeho nevlastní sestry Shannon a také Sayida Jarraha, který, jak si diváci Ztracených už jistě uvědomili, začal chodit se Shannon.

POZOR, SPOILER!
Vztah mezi Sayidem a Shannon nebude mít dlouhého trvání, Shannon totiž brzy umře.


When you light up my world (Prolog): Spojení dvou životů

13. října 2013 v 13:28 | ChristinaD |  When you light up my world
Ahoj,
rozhodla jsem se začít psát ještě jednu povídku na téma Ztracených. Povídka už není všeobecná, je zaměřena na Shannon a Boona.
K napsání mě inspirovalo video, které přidám pod perex. Snad se vám bude povídka líbit.


Lost (4. kapitola): Je suis seul

13. října 2013 v 13:17 | ChristinaD |  Lost
Ahoj,
po dlouhé době 4. kapitola Ztracených.
Skupinka přeživších se vydávají vyzkoušet transceiver, aby získali signál a mohli vyslat svůj - prosbu o pomoc. Jenže se stane něco, co nikdo nečekal... A to nejen kvůli nebezpečnému setkání v džungli.


To je snad vtip

11. října 2013 v 19:29 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
tak teď fakt nevím, kdo z vyšších sfér pokouší moji trpělivost. Není to tak dlouho, co se mi rozbil notebook, že ne? Zpátky ho mám přibližně měsíc. A víte co? Dnes se znovu rozbil, takže se momentálně nacházím na otcově PC a snažím se to nějak rozdýchat. Byla jsem ráda, že mi zůstaly všechny mé povídky, že je všechno OK... a najednou zas není. Takže už si asi ani nezahraji hru LOST: Via Domus, protože ji na žádném novém pc už nerozchodím. To je prostě perfektní. Fakt, že jo.
Takže, jak jste byli zvyklí: články málo, pravidelně jen videa týdne, která jsou přednastavená až do půlky listopadu, možná jich přednastavím i víc.Co se jich týká, budou to videa ze Ztracených, na Bídníky už nemůžu najít moc těch krásných, co bych sem chtěla dát.
Tak se zatím mějte!

Vaše naštvaná

Video týdne 0.14

7. října 2013 v 1:00 | ChristinaD
Ahoj,
tento týden Cosette a Marius.. :)


Chystá se film

6. října 2013 v 14:36 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
tak jsem se rozhodla, že vás budu informovat (i když už se o připravovaném filmu pár měsíců ví) o filmu, který se chystá a je na motivy románu od Maxe Lucada. (Kdyby někdo veděl, jak se jeho román jmenuje v češtině, pokud je přeložen, mohl by mi to prosím napsat do komentářů? Tu knihu bych si ráda přečetla, ale vůbec nevím, pod čím to mám hledat...)
Na první zmínku o tomto filmu jsem narazila asi před dvěmi měsíci, když jsem hledala filmy, ve kterých bych mohla vidět Samanthu Barks. V její filmografii na Čsfd.cz jsem našla tento film jako připravovaný na rok 2013 a řekla jsem si: Nový film se Samanthou? To je přeci úžasné! Na to budu muset jít! :)
Před několika dny (26. září) se na YouTube dokonce objevil oficiální trailer, a to v HD kvalitě.

EDIT: PŘIDÁN POPIS FILMU


Bez šance - 3. kapitola - Nevědomost je pěkně na hovno, holka

4. října 2013 v 22:00 | ChristinaD |  Bez šance
Ahoj,
po delší době je tu třetí kapitola mé povídky "Bez šance". Snad tím udělám radost fakynn, vím, jak moc ji tahle povídka baví...
No, setkáme se s novou postavou, která ale nepatří do seriálu. Zatím o ní nevíme skoro nic, ale to se určitě brzy změní... :)