Asi jsem se zbláznila... =(

22. prosince 2013 v 18:10 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
tak začínám vážně uvažovat o tom, jestli jsem se opravdu nezbláznila. Člověk by nevěřil, co dokáže jeden muzikál. Nenáviděla jsem ho. Nenávidím ho pořád. A přitom ho poslouchám pořád dokola, koukám se na videa s ním, hledám si o něm články. Zamilovala jsem si ho, nebo fakt nevím, jak jinak bych to měla říct.
Nevím, jak jinak bych to měla napsat, opravdu nevím. Mám pocit, že začínám konečně uznávat takovou tu záhadnou větu "Od nenávisti je jen krůček k lásce." Nemám totiž tušení, jak jinak bych to měla říct, aby to prostě byla pravda. Víte, já jsem tohohle zpěváka opravdu nikdy neměla ráda. Ne proto, že by snad nezpíval dobře. To ne, on zpívá skvěle, to je známý fakt, ale já ho nemám ráda proto, jak se naparuje (nebo to tak alespoň na televizních obrazovkách vypadá) a také kvůli jeho pověsti "kata" v porotě Superstar a Talentmania. (Nepletu se, viďte? Je v porotě i v Talentmanii? Já mám pocit, že ano, ale pořád se mi to plete s Československo má talent...) No, zkrátka, ne, že bych z něj neměla respekt. Já ho mám až moc velký, ale ne takový, že by se mi třeba roztřásla kolena, kdyby stál vedle mě. Spíš bych se ani neodvážila říct mu "Dobrý den" (a zároveň bych se neodvážila ho nepozdravit), protože bych měla pocit, že se na mě zamračí a já se asi propadnu. Možná bych to neměla nazývat respektem. Měla bych to nazývat strachem. Ano, já bych se ho bála! A proto ho nenávidím. Kvůli tomu strachu.
No, a o čem je teď řeč? Zkrátka: Jak už jsem vám možná psala, k Vánocům dostanu DVD Tři mušketýři. Těšila jsem se, že uvidím v roli D´Artagnana Alana Bastiena, ale jak to zatím vypadá podle obrázků na zadním obalu DVD, co jsem viděla na stránkách Popron.cz, asi to nebude Alan, ale Pavol Habera. A protože jsem z toho byla trochu smutná, chtěla jsem aspoň vědět, jestli to bude k poslechu a tak jsem si na YouTube našla nějaké písničky z jeho verze.
Takže v první řadě se musím přiznat, že jsem asi nikdy předtím neslyšela Haberu zpívat, nebo jsem alespoň při tom slyšení nevěděla, že je to on, protože jsem poslouchala doslova s otevřenými ústy, snažila jsem se uvést smysly do pochodu a pochopit, jak je možné, že někdo, koho tolik nenávidím, může být tak skvělý, jako muž, kterého právě slyším. Vůbec jsem nevěřila, že je to Pavol, už jen proto, že ve Třech mušketýrech ještě ke všemu zpíval česky, což bylo něco, čemu se mi ani za nic nechtělo věřit. Takže nejen to, že je to velice talentovaný zpěvák, ale on ještě ke všemu zvládl ty skladby česky a to jen s nepatrnými chybičkami ve výslovnosti, které se u Slováka prostě musí pochopit. Navíc jsem tam zaslechla chybu snad jen jednu, no není to prostě perfektní? A ne, pořád a pořád mi to nejde do hlavy. Chcete vědět ještě něco? Já jsem mu dokonce napsala i žádost o autogram! Žádost o autogram někomu, koho nejen já, ale ani nikdo z mé rodiny nemáme dvakrát v lásce. A to všechno jen díky těm Třem mušketýrům, které jsem ještě ani neviděla.

Otázky pro vás

1. Co si myslíte o Pavolu Haberovi? O jeho zpěvu (můžete posoudit na základě videí výše), vyjadřování...
2. Také se vám to někdy stalo? Že jste nějakého zpěváka, herce apod. nenáviděli a na základě jedné jediné věci se to změnilo?
3. Znáte Tři mušketýry? Líbí se vám?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 handemade handemade | 22. prosince 2013 v 18:15 | Reagovat

Palo Habera mi vždy přišel strašně nesympatický :D arogantní :/ ano spoustakrát se mi to stalo :)) bylo to třeba kvuli nějakém výstupu na veřejnosti nebo taak :)) A tři mušketýry ráda mám :)

2 dyamond-girl dyamond-girl | Web | 22. prosince 2013 v 18:16 | Reagovat

To znám :D Ale já to měla s muzikálem Kleopatrou ;)
Jinak ho znám, ale neposlouchám ;)

3 CrazySarah CrazySarah | E-mail | Web | 22. prosince 2013 v 19:39 | Reagovat

Palo Habera se mi zdá takový arogantní,ale tak neznám ho osobně..Ale nezpívá špatně.
Jojo to se mi taky stalo.
Znám..Moc ne:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama