Duben 2014

Jak to začalo

30. dubna 2014 v 12:58 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
tak včera jsem složila praktickou část maturitní zkoušky. Bohužel, výsledky nám ještě známy nejsou, ale paní učitelka opravila nějaké práce už včera odpoledne. Znamená to tedy, že bychom měli výsledky z praktické zkoušky znát brzy.
Rozhodla jsem se vám ale trošku povyprávět o tom, jak to vlastně probíhalo.
CH.


Fotky

28. dubna 2014 v 17:04 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
plním slib a přidávám vám sem 2 fotky, jak jsme se fotili se školou... :) Na té první je samozřejmě fotka s celou třídou, která je takovou klasikou, na té druhé jsem potom já a Jirka, do kterého jsem byla v době maturáku tak trochu zamilovaná a o kterém jsem vám už i psala... :3
Christina

P.S. Zítra děláme praktickou maturitu, tak mi držte palce. :) V pátek mě potom čeká slohová práce z AJ, v pondělí z ČJ, v úterý didaktický test z ČJ a ve středu z AJ. Potom pokračují maturity až 26. května, tak bude chvilku klid... :)

Jak už jsem psala, třídní fotky jsou klasikou už od první třídy ZŠ. :) Určitě je také znáte. Tohle je naše úplně poslední společná školní fotka, tak jsem si říkala, že by bylo dobré vám ji ukázat. :) Nesmí na ní chybět ty největší kravky, ale ani ty nejsuprovější lidi. No jo, to už je život. :)

Však to znáte, studentské lásky. :D Tahle byla ta nešťastná, protože nebyla opětovaná, ale i to k tomu studentství patří. :) Možná, kdybych měla čas víc ho poznat, tak bych mohla třeba zjistit, že by o mě taky stál, nebo naopak... úplně by se mi láska ze srdce vytratila, protože bych zjistila, že vůbec není tak božský, jakého jsem si ho vysnila. Ale má krásný krk, že? :) Úplně zlíbat! :3
A tady u té fotky se omlouvám za křivý scann... to prosím má na svědomí slečna z Copy centra. :) My doma scanner nemáme. :)

Nemám klid

27. dubna 2014 v 12:25 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
zjistila jsem, že mi tenhle blog chybí - a to na něj nepřispívám jen krátkou chvíli. Takže jsem se ráno sebrala, udělala alespoň nový layout... (Neznáte někoho, kdo umí pěkné popisky?) A také jsem vám přišla sdělit nějaké novinky. Nejzásadnější skvělá věc je asi ta, že jsem opět zadaná - a docela šťastně, takže bomba. A ta druhá věc, co se k tomu tak trochu váže, je ta, že přítel byl na mě tak moc hodný, že koupil dva lístky na koncert Daniela Hůlky, takže 19. 5. frčíme do Prahy! Ach, no není to báječné? :) Už se nemůžu dočkat...
Dneska se s přítelem sebereme a jedeme do Dolního Vlkýše za mojí tetou a za mým strejdou, byli jsme pozváni na opékání buřtů... Přijede za mnou už ve dvě, tak mám hodinku a půl na to, se trochu zorganizovat. :) Místo psaní článku bych se asi měla jít najíst, ale na druhou stranu, najím se těch buřtů, tak co řeším, že? :)
No, já jdu... dám vám sem Danovo podání písničky "Holubí dům" a do videa týdne Pána démonů... :)
Pa pa!
Christina

P.S. Samozřejmě, že blog se plně rozjede až po zkouškách... Ale občas sem něco písnu. :)


POZASTAVUJI BLOG

14. dubna 2014 v 18:44 | ChristinaD |  Jiné kecy

DŮLEŽITÉ INFO

Z důvodu nutnosti soustředení se na blížící se maturitní zkoušky bohužel musím pozastavit svůj blog.

Ahoj,
určitě jste si již všimli, že poslední dobou články na blog zrovna moc nepřibývají. Dnes opožděně (hooodně opožděně) alespoň změním Video týdne - poslední dobou rovněž ráda poslouchám i Petra Koláře, tak tam dám něco od něj - a to je všechno, potom blog pozastavuji. Zkrátka a jasně, 28. dubna máme praktickou zkoušku z archivnictví a IP a od 2. května nám začíná hotové peklo s písemnými a ústními zkouškami. Držte mi palce, ať mi to dobře dopadne. Musím tomu začít věřit a musím se začít víc snažit, jinak to bude vážně děsný.
Mám dost motivací na to, abych maturitu udělala. Nejen to nejhlavnější - že už tu školu prostě chci mít za sebou - ale také jsou tu pak takové... no, blbůstky, i když pro mě jsou osobně prostě důležitý, to už tak bývá. Jsou tři, to je takové báječné magické číslo... :)
1.) 29. května mohu jít na koncert Petra Koláře
2.) Taťka mi koupí Zaklínače 2
3.) Na začátku dalšího "školního" roku pojedu na dva muzikály: Fantom Opery a Kleopatra, přičemž v Kleopatře by měl Caesara ztvárnit můj největší idol, má největší láska - Daniel Hůlka!
Samozřejmě, vsadím se, že jste pochopili, že všechny tyhle super věci mě čekají pouze v případě, že udělám svoji maturitu na první pokus. Proto raději teď hned ukončuji tento článek a pádím se učit IS, protože mi vychází průměr 3,53 (takže na 4 :() ale klasifikace se nám oficiálně uzavírá až pozítří a my máme zítra IS, takže kdybych se to pořádně naučila, o ty čtyři setinky bych to mohla na trojku přehodit, co myslíte? Kdyby ne, tak se holt svět nezboří, k maturitě projdu a tam to budu muset dát líp, ale byl by to dobrý pocit, na poslední chvíli tu čtyřku zvrátit... :)

Ach, málem bych zapomněla - dnes jsme se fotili. Asi naposled, no. :) Až budou fotky, naskenuji je a hodím vám je sem, takže se dočkáte ještě jednoho článku, než blog oficiálně znovu rozjedu do provozu... Dám vám sem zvlášť tu fotku, kde jsem se svojí bývalou velkou láskou ze 4. MS, s Jiřím. :) Památka být musí! :)

S pozdravem,
Christina

Romina: Vlny moře

6. dubna 2014 v 9:16 | ChristinaD |  Co si myslím o...
Ahoj,
rozhodla jsem se vám přispět další recenzí, protože už jsem zase dlouho žádnou nenapsala. Tohle, to je ale trochu netradiční recenze! :) Je na příběh, který si nepůjčíte v knihovně ani nekoupíte v knihkupectví. Můžete si ho jen přečíst na povídkovém webu OurStories.eu. Povídku, která se jmenuje Vlny moře, napsala dívka s přezdívkou Romina. Na skladu toho má tahle šikovná autorka více, momentálně od ní čtu dvě kapitolové povídky, z nichž jedna je autorskou povídkou s názvem Princezna a rytíř a druhá je takovým menším fanfiction a nazývá se Stargate: Uncertain future. Časem se snad dostanu k recenzím i na tyto povídky, ale nejsou ještě dopsané, narozdíl od Vln, tak to nechávám až na pak. Ještě jsem od Rominy nečetla všechno (zbývá mi jedna, nyní pozastavená, kapitolová povídka a potom tři jednodílné a pět básní) ale určitě to brzy napravím. A teď už na recenzi! :)

Stává se

2. dubna 2014 v 17:50 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
tak se mi včera stala taková smutná věc. Po měsíci jsem se rozešla se svým přítelem, bohužel. Ale to je jedno, protože jsem mu to vlastně řekla já. Nebyla jsem v tom vztahu šťastná a tak bylo zbytečné to prodlužovat, když bych se jen trápila. :) Mimochodem, začala jsem se ve škole dost zlepšovat v angličtině, což je super. :)
Omlouvám se, že tu dlouho nejsem a že je tenhle článek kraťoučký, ale poslední dobou opravdu nevím, o čem bych psala...