Květen 2014

Jak bylo na Zbirohu

25. května 2014 v 20:01 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,

vím, že jsem už opět delší dobu nepřidala žádný pořádný článek. Popravdě, nevěděla jsem moc, o čem bych měla psát. Ale teď mám o čem psát, protože jsem se dnes vrátila ze zámku Zbiroh. Včera (v sobotu) jsem se tam vydala se svým přítelem Hynkem - a s jeho skupinou historického šermu Pantaleon. Měli tam vystupovat na akci a já akce zbožňuji. Ke všemu je paráda, když jsem tam zároveň mohla být i s někým, koho miluji, že jo. :) Takže super.

Protiklady se přitahují: Prolog

11. května 2014 v 12:26 | ChristinaD |  Protiklady se přitahují
Ahoj,
rozhodla jsem se přispět do vínku HP také svojí FF povídkou... :)
Hermiona Grangerová je nejlepší studentka Nebelvíru.

Severus Snape je nejpřísnější profesor v Bradavicích, který, jak se zdá, ze všech studentů nejvíce nenávidí Harryho Pottera a hned po něm Hermionu, která ho rozčiluje svojí chytrostí a pověstí šprtky.

Ale říká se jeden fakt, všeobecně známý ve světě kouzelnickém i v tom našem, a je to zcela prosté - že protiklady se odjakživa přitahují. Platí to i v tomhle případě? Můžou k sobě Hermiona a Severus najít cestu?

To bylo krásný - i přes ten déšť... :)

8. května 2014 v 7:01 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
tak se zas ozývám a stávám se malinko aktivnější osobou (malinko, zaprvé kvůli tomu, že mě ještě čekají ústní maturity a zadruhé kvůli tomu, že teď hodně času trávím se svým přítelem, přičemž vážně nepřemýšlím o tom, že napíšu článek na blog)... :) A dnes bych vám ráda řekla něco málo o svém příteli, protože to, co včera udělal, mě vážně překvapilo - v tom kladném slova smyslu... :)