Červen 2014

Historický víkend 2014

15. června 2014 v 12:05 | ChristinaD |  Jiné kecy
Ahoj,
zúčastnila jsem se včera historického víkendu. Samozřejmě, v masce, jak jsem už zmiňovala v článku předchozím, že. :) Bylo to perfektní, alespoň co se týče mě, nevím, jak to cítil Hynek anebo Lucka anebo Marcelka, co tam též byli, i když Lucka tam nebyla s přítelem celý den, odešli ještě odpoledne. :) I když jsem nebyla vybraná jako maska na ocenění, i tak jsem si to užila a myslím, že na fotkách pod článkem i v galerii to je vidět.
Všechno to vlastně začalo ještě doma, kdy Hynek přijel už v půl desáté ráno, aby mi pomohl s líčením na kostým. Více méně s vytvářením kostýmu, protože jsme to vše trhali a špinili ráno. Tedy, abych byla přesná, Hynek špinil, trhal i líčil. Já stála jako tvrdé Y a do práce jsem se vrhla až při jemném líčení očí šedými stíny, vytvářením kruhů pod očima fialovými,... a jinak jsem více méně neudělala vůbec nic, tedy, abych byla úplně přesná, párkrát jsem si při kritickém prohlížení v zrcadle, které žádnou kritiku neobnášelo, utrhla kousek latexu z tváře, ale to je vše.
Já jsem se potom hlavně bavila na akci. A náladu mi nezkazilo ani krátké setkání s bývalým, náhodou jsem se bavila i při tom setkání, když jsem ho pozdravila, trvalo mu asi pět minut, než mi odpověděl (buď nevěděl, zda má nebo nemá, nebo mě nepoznal, ale to je jedno) a když jsem ho viděla o pár hodin později, málem se udusil cigaretou. :D To on si vyhulí plíce, mě to může být ukradený. Zasloužil by pořádnou ránu pěstí, ale mě to netrápí. Ten už jich určitě dostal a taky dostane... Oh, řekla bych, že umře mladej, pokud se ještě dá mladým nazvat, je mu kolem třiceti, co si pamatuju...
Poslechli jsme si taky úžasnou hudbu, ať už od Strašlivé podívané (večer) nebo od Miritis (odpoledne), u nichž je chlápek jménem Ivan, jak jsem zjistila dnes ráno z jejich stránek, který mě naprosto dostal svými bílými zuby. Ke všemu jsou členi Miritis, a řekla bych, že Ivan nejvíc, hrozně pohodoví a dokonce se se mnou i vyfotili, když jsem požádala.
Fotek mám samozřejmě víc, třeba se zaklínačem Geraltem z Rivie... :)

Papa! :)Zpátky

5. června 2014 v 12:11 | ChristinaD |  Jiné kecy

Tak jsem zpátky v aktivitě. Chyběla jsem vám? :D :D Já vím, pár článků se tu objevilo, ale bylo to vážně jen příležitostně a teď už se zase pokusím být aktivnější. Co se týče maturity, bohužel jsem neudělala angličtinu, takže si ji zopakuji v září. (Chyběl mi jeden bod do minima, no nenaštve to?) Co se dá dělat, hvězdy září v září. :)
Jak se máte vy? Pokud jste někdo taky maturoval, jak vám to dopadlo? Dobrý? Udělali jste? :) A co vy ostatní? Jak se těšíte na prázdniny? Máte už nějaké plány, co o prázdninách dělat? Já více méně plány mám. Budu trávit svůj čas učením se angličtiny a samozřejmě i se svým přítelem Hynkem. On je prostě báječný, miluji ho. :* A bude také spousta historických akcí (určitě spousta :3) na které bych chtěla jít. Teď by měl být historický víkend, ten si nenechám ujít. Jestli si ještě pamatujete článek o minulém historičáku, kde jsem byla za Époninu Thénardierovou z Bídníků, tak letos plánuji jít za zombii. Mělo by to vyjít, pokud nebudu líná a zajdu si do obchodu pro tekutý latex na obličej. :) Nebo jsem před chvílí našla návod, jak si podobnou věc vyrobit doma a mnohem levněji, tak to vyzkouším. :) Kdyby vás to zajímalo, odkaz je tady: http://www.missbeautyaddict.com/2012/10/sexy-piratka-halloweenske-licenie-diy.html ... Přijde mi totiž trochu zbytečné utrácet velké peníze za lahvičku latexu, když to jde vyrobit i jinak.
Pak vám samozřejmě zase napíšu, jaké to bylo a přidám fotky sebe jako zombie. A měl by se mnou jít i Hynek, prý, pokud zrovna nebude mít šermířskou akci, tak by na těch fotkách mohl být i on. :) Už se těším, to bude bájo! :)