Zábava po francouzsku a zásnuby

7. září 2014 v 19:24 | ChristinaD |  Jiné kecy

Ahoj,
tak tedy... nevím, jak tenhle článek, ale jeho pisatelka překypuje štěstím. V pátek večer se totiž zasnoubila! :) A to samozřejmě s nikým jiným, než se svým okouzlujícím miláčkem Hynkem. Tomu ale předcházelo naše výročí (půl roku od první schůzky) a to bylo také krásné. Dostala jsem růžičku, moji nejoblíbenější květinu, a pralinky a také pozvání na večeři na další den (na pátek), které jsem si nejdřív musela sama složit, protože bylo rozstříhané na puzzle. :) Jak nápadité. :)
V pátek za mnou Hynek přišel domů a nesl si igelitovou tašku, do které jsem se nesměla podívat. Já jen viděla, že v něm je kytka, protože jsem viděla takový ten papír z květinářství čouhající z igelitky. :) No, šli jsme ven. Nejdřív jsme si prohlídli francouzský kolotoč, na který jsme plánovali jít (vzdali jsme to a šli jsme na něj až v sobotu, protože ta fronta byla úděsná) a pak jsme se vydali do podniku Stará sladovna, kde měl Hynek rezervaci na šestou hodinu, abychom si tam dali večeři. Hynek si objednal česnečku v chlebu a... sakriš, nemohu si vzpomenout, co bylo to hlavní jídlo. :( Pardon. Já měla vařenou kukuřici (abyste pochopili, měla být vařená, ve skutečnosti byla úplně ledová :D) a kuřecí plátek se sušenými švestkami a smaženými brambory. A čaj. A džus. Oba jsme měli džus.
Po večeři jsme se vraceli na náměstí, protože u příležitosti slavnostního spuštění kolotoče mělo být i nějaké promítání na katedrále sv. Bartoloměje, které jsme chtěli vidět. :) Ovšem, do promítání ještě zbývalo přes hodinu času. Šli jsme se projít a setkali jsme se po cestě s mojí nejlepší kamarádkou a s jejím přítelem, co se taky šli podívat... :) No, vrátili jsme se pak na náměstí a Hynek začal být nějaký nesvůj a prý ať ještě obejdeme katedrálu. Na opačné straně od kolotoče jsme se zastavili, Hynek říkal, že si se mnou chce o něčem promluvit a já dostala trochu strach, protože říkal, že vůbec neví, jak to má říct... A u toho mě objímal a pak si přede mnou klekl a držel otevřenou červenou krabičku s prstýnkem a ptal se, jestli si ho vezmu... :) Pane bože, to byla dokonalá chvíle! :)
A doma pak i má maminka dostala kytičku, protože je tradice, že matce snoubenky se přinese květina... A já také dostala puget růžiček. :) A v sobotu jsme pak šťastně zasnoubení šli na ten kolotoč a zastavili jsme se v dokonalé kavárně, kde jsem si koupila brownies a Hynek dortík s lesním ovocem a drobenkou a pak jsem si koupila nealko koktejl a Hynek ručně dělanou limonádu z červeného pomeranče. A měli tam jako dekoraci úžasné skleněné šachy a dovolili nám zahrát si... hráli jsme dvakrát a poprvé jsem vyhrála. :) Takže konečný výsledek byl 1 : 1. :)


Tahle fotka je focena na místě, kde jsem byla požádána o ruku. Zbytek fotek najdete v galerii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hadrabant Hadrabant | 7. září 2014 v 21:46 | Reagovat

Jsem rád, že jsem tě učinil tak šťastnou.  Popravdě, jsem také rád, že jsi řekla ANO, protože si to už bez tebe nedovedu představit. :) Miluju tě snoubenko má. :*

2 Hoshi Hoshi | E-mail | Web | 28. března 2015 v 19:09 | Reagovat

Jéé, moc ti gratuluji k zásnubám! Doufám, že budete oba dva velmi šťastní :) a až bude svatba, budeš mít ty nejkouzelnější šaty ^^ (a podělíš se o malé střípky ze svatby) Ještě jednou gratuluji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama