Menší návrat

21. dubna 2015 v 10:49 | ChristinaD
Ahojky! :)
Ano, vzhledem k tomu, že jsem tak dlouho nepřidala žádný článek, je asi trochu hloupé a málo uvěřitelné, když napíšu, že se mi po vás stýskalo, ale je to pravda. :)
Šílený, vědět, že jsem poslední článek napsala v září. Vážně šílený. Jenže jo, on vůbec nebyl čas. A když už byl čas, v hlavě bylo vymeteno a já vůbec nevěděla, o čem psát. Popravdě, teď je v hlavě vymeteno taky. Jen jsem chtěla, abyste věděli, že žiju a že jsem na svůj blog nezapomněla.No, abych nějak začala... Určitě je spousta novinek. :) Dodělala jsem střední, což jsem samozřejmě chtěla, že jo, takže se začínala hledat práce. A má první pracovní zkušenost byla se společností AHOLD a.s., a to jako pokladní v supermarketu Albert. Jediné pozitivum na tom bylo, že jsem nemusela jezdit do práce přes celé město. Abych to totiž vysvětlila, přestěhovala jsem se, a to s Hynkem. Bydlíme v malém útulném bytečku na okraji Plzně a je to bombastický. :) Nevím, co lepšího bych si měla přát, než tohle. Bydlet s mužem, kterého neskonale miluji. Jo, taky nám přišli snubní prstýnky. Takže je už nosíme s tím, že na obřadu se vymění oficiálně, ale tak prakticky už jsme manželé a je to moc fajn... :)
No, v Albertu už nejsem, vážně se to tam nedalo vydržet. Protivné vedení, rušení povinných pauz, neplacení přesčasů, které byly vlastně denně... Buzerace, šikana. Prostě něco příšerného. Pak jsem zkoušela pracovat v Malinové, ale nevyšlo to, takže jsem momentálně ve fabrice a hledám si něco lepšího. :) Škoda, člověk něco vystuduje s maturitou, ale dostat se do práce v tom oboru je tak těžký, že skončí v práci vedle lidí se základním vzděláním... :D Ne, že by to bylo nějak zvlášť příšerný, ale víte co, zůstat tam až do smrti se mi fakt nechce. :)

Také jsem nedávno začala vídat kamaráda, o kterém jsem měla pocit, že jsem ho navěky ztratila. :) Je to jeden z nejlepších lidí, jaké jsem kdy v životě poznala, ten člověk pro mě fakt udělal hodně a já jsem ráda, že můžeme být zase v kontaktu. :)
Pojedu na Tři mušketýry, muzikál Michala Davida. 31. května. :) Akorát ještě nevím, jak se to vyvine, jestli pojedu s kamarádem z Prahy, nebo sama. Abyste rozuměli, Hynek prostě nesnáší Michala Davida, takže se mnou na ten muzikál odmítá jet, ale já ho mám ráda. :D

A když už mluvím o tom Pražákovi... Ráda bych vás pozvala na naše textové RPG o zombie apokalypse. :)

Musím do práce. ;) Mějte se! :)
Christina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | 23. dubna 2015 v 14:34 | Reagovat

Vyfotíš prstýnky? Jsem zvědavka :-D

2 ChristinaD ChristinaD | 24. dubna 2015 v 23:04 | Reagovat

[1]: Tak jako klidně :D Ale jsou úplně normální, nemysli si :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama